Nasza Kadra Pedagogiczna

 

Przedstawiamy Państwu część naszej kadry, najlepsi pedagodzy w swoich specjalnościach !

 

kadra

 

 

                              

NASZA NAJLEPSZA KADRA

 

Nauczany przedmiot

 

     Dorota Rodziewicz – Dyrektor                                      legitymacja

 

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Oligofrenopedagog

Bożena Dąbrowska - Wicedyrektor

Wychowanie fizyczne

Gimnastyka korekcyjna

Czaczkowski Bartosz

Wychowanie fizyczne

Gimnastyka korekcyjna

Fiedroczuk Ewa

 

Zajęcia rozwijające kreatywność  - plastyka, technika

Goch Anna

Wychowawca grupy A Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Hryszko Małgorzata

Terapia psychologiczna

Jabłonowska Edyta

Wychowanie fizyczne

Gimnastyka korekcyjna

Jarmołajew Ewa

 

Zajęcia rozwijające kreatywność - technika

Jurgiel Joanna

Wychowawca grupy B DPS Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Keil Joanna

Zajęcia rozwijające kreatywność - muzyka

Kopczuk Anna

Zajęcia rozwijające kreatywność

Zajęcia rewalidacyjne

Kruszewski Jerzy

Zajęcia rozwijające kreatywność – muzyka z rytmiką

Krzykała Iwona

Religia rzymskokatolicka

Etyka

oligofrenopedagog

Kuklik Andrzej

Zajęcia rozwijające kreatywność - technika

Oksiejczuk-Prusak Elżbieta

Terapia logopedyczna

zajęcia rozwijające komunikowanie się

Olech Alicja

Wychowawca klasy I-III

Zajęcia rozwijające kreatywność,

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

Zajęcia rewalidacyjne

Ołdakowska Anna

Wychowawca grupy A DPS Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego

dogoterapia

Religia prawosławna

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Polubicka Anna

Wychowanie fizyczne

Prejzner Monika

Oligofrenopedagog

Pszczoła Elżbieta

Zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

Ropiak Iwona

Terapia logopedyczna

zajęcia rozwijające komunikowanie się

Rzepiejewska Magdalena

Terapia psychologiczna

Sadłowska Sylwia

oligofrenopedagog

Szałaj Jacek

Zajęcia opiekuńczo wychowawcze w świetlicy szkolnej

Siemienowicz Katarzyna

Wychowawca klasy V-VII

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

Zajęcia rozwijające kreatywność,

Szkiłądź Małgorzata

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Oligofrenopedagog

Szymańska Krystyna

Wychowawca klasy II - III gim.

Funkcjonowanie w środowisku

Plastyka

Targońska Karolina

Integracja sensoryczna

Zajęcia rozwijające kreatywność,

Tenderenda Małgorzata

Wychowawca grupy C DPS Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Zajęcia rozwijające kreatywność,

Trochimczuk Justyna

Zajęcia rozwijające kreatywność,

Zajęcia opiekuńczo wychowawcze w świetlicy szkolnej

Koło zainteresowań z języka angielskiego

Wnorowska-Kucharska Ewa

Wychowawca grupy A Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego

Zajęcia rewalidacyjno  - wychowawcze

Wysocka Alina

Wychowawca grupy B Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Wysocka Ewa

Zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

Zalewska Anna

Wychowawca klasy I - III

 

zajęcia rozwijające komunikowanie się

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

Zajęcia rewalidacyjne

Zajęcia rozwijające kreatywność

Zaniewska Dorota

Wychowawca klasy IV -VII

Zajęcia rozwijające kreatywność,

zajęcia rozwijające komunikowanie się

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

Zajęcia rewalidacyjne

Ziółkowska Olga

Wychowawca klasy V -VI

Funkcjonowanie osobiste i społeczne

zajęcia rozwijające komunikowanie się

Zajęcia rozwijające kreatywność,

Zajęcia rewalidacyjne

Zwolińska Mariola

Wychowawca klasy VII

oligofrenopedagog

Żak Aneta

Zajęcia opiekuńczo wychowawcze w świetlicy szkolnej

Terapia EEG Biofedback

Żarska Joanna

Wychowawca klasy III gim.

oligofrenopedagog

 

 

 
Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci

Licznik

Dzisiaj 25

Wczoraj 49

Tygodniowo 112

Miesięcznie 656

Razem 73174