Tomek - najlepszy uczeń :)

  • 26 czerwiec 2017 |
  • Napisane przez  administrator
  • wielkość czcionki
  • Galeria

Koniec roku szkolnego 2016/2017 był zdominowany pożegnaniem naszego kochanego ucznia Tomka. O Tomku można napisać dużo dobrego. Kto z nim się spotkał od razu zaprzyjaźniał się. Zawsze uśmiechnięty, czasami potrzebował spokoju;) Pilnował porządku i dobrze orientował się co działo się w szkole. Ze łzami w oczach żegnaliśmy naszego kolegę, ufamy, że nieraz nas odwiedzi. Na wypoczynek wakacyjny i za wybitne sukcesy nasz uczeń otrzymał wędkę. Urodzinową niespodziankę przygotował pan Jerzy, była to poduszka z Tomka zdjęciem. Chyba prezenty spodobały się naszemu uczniowi :) Tomku, życzymy Ci zdrowia, dziękujemy, że tak pięknie reprezentowałeś naszą szkołę. Rodzicom Tomka dziękujemy za wieloletnią wspaniałą współpracę. Wszystkim życzymy dobrych, bezpiecznych wakacji. :)

Powrót na górę

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci

Licznik

Dzisiaj 27

Wczoraj 49

Tygodniowo 114

Miesięcznie 658

Razem 73176