Przyjemny nowy rok szkolny :)

5 września 2017 r w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. W trakcie uroczystości wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie oraz ich mistrzowie – nauczyciele towarzyszący młodzieży na drodze rozwoju. Medale „Diligentiae – za pilność” z rąk zastępcy prezydenta Rafała Rudnickiego otrzymało 89 uczniów i 87 nauczycieli. Wśród wyróżnionych był nasz uczeń Kacper Szymański i pani wicedyrektor Bożena Dąbrowska. Gratulujemy !

               kacper 2017 1     kacper 2017 2

 

                                                                                                kacper 2017 3

Czytaj dalej...

Tomek - najlepszy uczeń :)

Koniec roku szkolnego 2016/2017 był zdominowany pożegnaniem naszego kochanego ucznia Tomka. O Tomku można napisać dużo dobrego. Kto z nim się spotkał od razu zaprzyjaźniał się. Zawsze uśmiechnięty, czasami potrzebował spokoju;) Pilnował porządku i dobrze orientował się co działo się w szkole. Ze łzami w oczach żegnaliśmy naszego kolegę, ufamy, że nieraz nas odwiedzi. Na wypoczynek wakacyjny i za wybitne sukcesy nasz uczeń otrzymał wędkę. Urodzinową niespodziankę przygotował pan Jerzy, była to poduszka z Tomka zdjęciem. Chyba prezenty spodobały się naszemu uczniowi :) Tomku, życzymy Ci zdrowia, dziękujemy, że tak pięknie reprezentowałeś naszą szkołę. Rodzicom Tomka dziękujemy za wieloletnią wspaniałą współpracę. Wszystkim życzymy dobrych, bezpiecznych wakacji. :)

Czytaj dalej...

Zakończenie roku szkolnego w DPS

22 czerwca 2017 roku w oddziałach szkolnych przy Domu Pomocy Społecznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie pożegnali zajęcia w szkole ostatnią lekcją i powitali rozpoczynające się lato i wakacje wspólnym, radosnym śpiewem. Ten rok szkolny był również ostatnim rokiem nauki w naszej szkole dla czterech uczniów: Kuby, Patryka, Mateusza i Zbyszka. Obejrzeliśmy zdjęcia dokumentujące ważne momenty podczas ich nauki: wspólnie przeżywane urodziny, wycieczki, wyjazdy. Wzruszającym momentem było wręczenie świadectw i upominków naszym absolwentom oraz pozostałym uczniom.

Do zobaczenia po wakacjach!!!

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci

Licznik

Dzisiaj 27

Wczoraj 49

Tygodniowo 114

Miesięcznie 658

Razem 73176