Nasze książki

Wraz z zakończeniem zimy zamykamy sezon klasowych „Zimowych spotkań z książką”. W ramach realizowanego w naszej szkole projektu edukacyjnego „Nasze książki” odbyły się kolejne spotkania z bohaterami wybranych utworów literackich.Tym razem, zgodnie z obietnicą zajrzymy do klasy I-III szkoły podstawowej. W klimat zimowych opowieści „O przygodach bałwanka” wprowadziła dzieci mama Zuzi, Pani Kasia. Otoczona białą jak śnieg scenerią znalazła w uczniach, okrytych zimowymi pelerynami, wiernych słuchaczy, którzy chętnie włączali się w czytanie odnajdując bohaterów opowieści na ilustracjach i symbolach PCS. Gościł u nas także brat Zuzi, Kacper prezentując w pięknym stylu wiersze T. Kubiaka. Było nam bardzo miło, że mama Zuzi i brat Kacper znaleźli chwilę czasu na wspólne, zimowe czytanie. Dziękujemy Wam bardzo J i zapraszamy na kolejne, tym razem „Wiosenne spotkania z książką”.

Czytaj dalej...

Niełatwo zdobywać góry...

Mamy taką swoją ulubioną górę J w Parku Centralnym…  Ja ją nazywam drogą do  słońca J Zdobywamy ją z naszymi uczniami o każdej porze roku. Dzisiaj w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny też miałyśmy, wychowawczynie zespołów rewalidacyjno- wychowawczych- Alina Wysocka i Ewa Wnorowska- Kucharska, taki zamiar… Niestety pogoda nam nie dopisała; zabrakło też jednej bardzo dzielnej wędrowniczki więc wyprawę odłożyliśmy na ,mam nadzieję, tylko kilka dni. Zaczekamy na słońce .

Ale pochmurne, zimne, deszczowe dni też mają swoje zalety, np. fajne są na wspomnienia… Odnalazłam zdjęcia, których na pewno jeszcze nie widzieliście; jest na nich i jedna z owych wypraw do Parku w celu m.in. zdobycia szczytu góry- drogi do słońca. Nie mogło się dziewczynom  nie udać gdy kibicował im kolega Damian. Brawo Joasiu i Dominiko ! Jest też troszkę innych zdjęć- wspomnień… Zapraszam go galerii …

Czytaj dalej...

Hokej halowy

Dnia 16.03.2017 r. odbył się II Międzyszkolny Turniej Mini Hokeja Halowego.  Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Nr 13 w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 38  W zawodach wzięły udział zaprzyjaźnione placówki. Zawodnicy wszystkich drużyn zaprezentowali bardzo dobry poziom gry, co przełożyło się na zaciętą rywalizację, zgodnie z zasadami "fair play". Naszą szkołę reprezentowała 3 – osobowa drużyna (Shabinam Edilova, Tomasz Kowalski, Marcin Maksimowicz), która zdobyła IV miejsce.

                                                                                                                   Gratulujemy!

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci

Licznik

Dzisiaj 0

Wczoraj 15

Tygodniowo 181

Miesięcznie 543

Razem 71056