Wiosenne porządki

Za oknami pogoda zmienna, ale nasi uczniowie stale gotowi do pracy! Nadeszła wiosna, a z nią pora sprzątania, czyszczenia, mycia i pucowania. My również włączyliśmy się w te działania organizując szkolną akcję "Wiosenne porządki". Uczniowie z wielką radością chwycili ścierki, mopy, szczotki i in. i machali nimi na wszystkie sposoby:)  Okna, półki i podłogi już czystsze być nie mogą!

Czytaj dalej...

Lekcja "Żywioły"

Dnia 27 marca 2017 uczniowie zespołów rewalidacyjno-wychowawczych istniejących przy DPS uczestniczyli we wspólnych zajęciach pobudzających ich aktywność i i rozwijających zmysły.

Wszyscy uczestnicy spotkania doświadczali kontaktu z ziemią, wodą, powietrzem i ogniem. Ciekawa prezentacja tych żywiołów dostarczyła dzieciom silnych wrażeń, wyzwoliła duże zainteresowanie i duże emocje.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które więcej mówią niż słowa. 

Czytaj dalej...

Teatr baniek mydlanych

   Dnia 14.03. 2017r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli widowisko „ Tajemnica Bańki Szczęścia”.Teatr Baniek Mydlanych zapewnił nam  niesamowitą dawkę humoru i dobrej energii, prezentując interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, którzy zabrali nas w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów. Nie da się ukryć, że największą atrakcją były bańki mydlane, wyrzucane ze specjalnych maszyn, w niezliczonych ilościach. Kolorowe, małe, duże i naprawdę ogromne, tradycyjne okrągłe i takie przypominające balony. Największe wrażenie zrobiły na nas długie tunele, w których można było się schować. To co zobaczyliśmy było niesamowite. Cała scena była jednym kolorowym obrazem. 

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci

Licznik

Dzisiaj 0

Wczoraj 15

Tygodniowo 181

Miesięcznie 543

Razem 71056