Moja droga...

Dnia 18 maja 2017 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia „MY DLA INNYCH”  Panem Rafałem ŚredzińskimSpotkanie miało charakter otwarty i odbyło się w ramach realizowanego programu z zakresu preorientacji zawodowej dla uczniów gimnazjum „Moja droga do przyszłości”. Uczestniczyli w nim uczniowie i zainteresowani rodzice, rodzeństwo oraz nauczyciele. Podczas spotkania Pan Rafał Średziński opowiedział o działaniach stowarzyszenia,  poinformował o kwestiach prawnych dotyczących aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych. Udzielał rad i wskazówek dotyczących możliwości i perspektyw związanych z dalszą edukacją uczniów po ukończeniu gimnazjum oraz podjęciem w przyszłości pracy przez osoby z niepełnosprawnoś Uczniowie aktywnie uczestniczyli we wspólnej dyskusji, opowiadali o swoich zainteresowaniach i planach na przyszłość.

                            Serdecznie dziękujemy Panu Rafałowi Średzińskiemu za przyjęcie naszego zaproszenia i bardzo ciekawe spotkanie.

Czytaj dalej...

Dzieciaki sadzeniaki

W czwartek 20.04.2017r. gimnazjaliści wzięli udział w warsztatach ekologicznych w ramach projektu edukacyjnego „Dzieciaki Sadzeniaki” w hipermarkecie budowlano – ogrodniczym Leroy Merlin przy ulicy Produkcyjnej 86 w Białymstoku. Spotkanie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Na początku obejrzeliśmy prezentację multimedialną o świecie roślin i ich znaczeniu w życiu człowieka .Poznaliśmy też różne ciekawostki ze świata przyrody. Po pokazie rozwiązywaliśmy krótki quiz sprawdzający naszą wiedzę o roślinach. Za poprawną odpowiedź otrzymaliśmy pamiątkowe znaczki. Po części teoretycznej odbyły się zajęcia praktyczne. Zadanie polegało na posadzeniu kwiatka do otrzymanej doniczki. Uczestnicy poradzili sobie fantastycznie. W nagrodę każdy zabrał własnoręcznie posadzony kwiat do domu.

To były naprawdę fantastyczne zajęcia przybliżające młodzież do świata przyrody.

Czytaj dalej...

Uwaga konkurs!

Nasi uczniowie wzięli udział w międzyszkolnym konkursie ,,Zbuduj budę dla psa z Leroy Merlin". Zadanie polegało na zbudowaniu budy według projektu, z gotowych elementów przygotowanych przez organizatora - sklep budowlano - dekoracyjny Leroy Merlin przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku oraz ozdobienie jej we własnym zakresie i dowolną techniką. Budy zostaną zaprezentowane na terenie sklepu w dniach 26 maja - 3 czerwca 2017r. W tym terminie odbędzie się też głosowanie. Każdy klient robiący zakupy otrzyma przy kasie karty do głosowania (lub będzie posiadał pobrane już ze szkoły) na których kasjer wpisze numer paragonu i po wpisaniu numeru porządkowego wybranej przez siebie budy wrzuci je do urny.
Buda z naszej szkoły (Szkoła Podstawowa Nr 35) ma nr  11.
Zachęcamy do odwiedzenia sklepu Leroy Merlin przy ul. Produkcyjnej 86 w Białymstoku
w dniach 26 .05. - 3 .06. 17r. i głosowania.
Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci

Licznik

Dzisiaj 27

Wczoraj 49

Tygodniowo 114

Miesięcznie 658

Razem 73176