I Komunia Św.

4 czerwca 2017 r w Święto Zesłania Ducha Św. kilkoro naszych uczniów przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa. Atmosfera bardzo podniosła i piękna. Uroczystość odbyła się w kościele pw Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. Szafarzem mszy był ksiądz Paweł Zalewski. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tak pięknej uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć. 

Czytaj dalej...

Spartakiada integracyjna.

Dnia 01.06.2017 r. uczniowie Shabinam Edilova i Marcin Maksimowicz  wzięli udział w III Profilaktyczno – Integracyjnej Spartakiadzie Szkół Integracyjnych i Specjalnych.Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku. Głównym celem spotkania było podnoszenie sprawności fizycznej, poznawanie i przestrzeganie zdrowej rywalizacji sportowej oraz integracja dzieci i młodzieży z poszczególnych szkół.

            Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:

1. Rzuty do kosza.

2. Rzut oponą na odległość (Marcin III miejsce)

3. Rzuty woreczkami do celu (Shabinam II miejsce).

4. Rzut jajkiem.

5. Skok w dal z miejsca.

6. Bieg na 60 m.

                                                                                                                   Gratulujemy !!!!

Czytaj dalej...

CYRK „FOCUS” W NASZEJ SZKOLE

Dnia 12.05.2017 r. uczniowie i pracownicy szkoły zostali zaproszeni na niesamowite pokazy akrobatyczne, w świat magii i iluzji, a to za sprawą cyrku Focus. Dużą atrakcją była możliwość dotknięcia i pogłaskania pięknych, żywych zwierząt: utalentowanego pieska, wyczarowanego królika i najprawdziwszego legwana. Program bardzo zaciekawił naszych uczniów, którzy chętnie, jak widać na zdjęciach, brali udział w widowisku.

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci

Licznik

Dzisiaj 27

Wczoraj 49

Tygodniowo 114

Miesięcznie 658

Razem 73176